Переклад/Translate  
Акинфиев А. В.
  •   Акінфієв Олексій Володимирович
  • Юрист, ріелтор
  • Skype: alex-rbafa
  • Viber / WhatsApp / Telegram: (067) 693-39-64
  •    +380 (44) 232-44-25
  •   (067) 400-03-89, (050) 358-73-06, (063) 228-77-25
  •   alex@rb-afa.com, alex500@email.ua

Основними напрямками моєї діяльності як ріелтора є послуги, що надаються з купівлі, продажу, оренди житлової, нежитлової (комерційної) нерухомості, операції на земельному ринку та об'єктами на земельних ділянках, а також управління нерухомістю.

Також я надаю послуги як з надання допомоги у підготовці та одержанні різних документів, необхідних для здійснення операцій з нерухомістю, так і безпосередньо з супроводу угод із нерухомим майном.

Як юрист-правознавець я даю консультації з правових питань, здійснюю представництво в судах, органах виконавчої влади, органах юстиції (виконавча служба), а також представляю інтереси клієнтів у банках, БТІ тощо..

Маю низку успішно виграних у цивільних та адміністративних судах справ, у тому числі як щодо звільнення майна з-під арешту, так і у спорах з фіскальною службою та виконавчою службою. Також є ряд виграних справ у спорах клієнтів із банками.

Про себе

Становлення моєї особистості відбувалося у період навчання у Вищому військовому інженерному училищі зв'язку (КВВІДКУС) м. Києва, а згодом – під час проходження військової служби в інженерних військах Київського військового округу.

З 1992 року займався різною підприємницькою діяльністю.

Оскільки криза 98 року вплинула на економіку України, що негативно позначилося і на малому бізнесі, а також з огляду на необхідність дедалі частіше надавати допомогу та сприяння Акінфієвій Л.Ю. при проведенні нею діяльності на ринку нерухомості, було прийнято рішення переорієнтувати свою діяльність саме на цей ринок, і в 1998 мною була розпочата ріелторська діяльність.

Однією з причин заняття саме цією діяльністю було прагнення спільно з колегами впорядкувати даний сегмент ринку, привести його до вимог, вироблених роками зарубіжними (Європейським та Північноамериканським) ринками, які фактично і дали поштовх до виникнення та розвитку такого ринку України, дати клієнтам розуміння необхідності роботи на ринку нерухомості саме з професіоналами, а не аматорами, які мають бажання миттєвого збагачення, найчастіше завдаючи шкоди інтересам клієнтів.

Крім того, у світлі прагнення долучитися до західних стандартів ділового обороту (а в розвитку цивілізованого ринку нерухомості зацікавлена, насамперед, держава) вирішив боротися з тими «фахівцями та чеснотами», які проводять агітацію (у тому числі і в пресі, на різних форумах, інше), закликаючи здійснювати операції зі своєю нерухомістю без ріелтора, переслідуючи при цьому мету самому зайняти місце на ринку нерухомості паралельно з іншою діяльністю, або просто із заздрощів, що здається неспеціалісту легкості роботи ріелтора.

При цьому не береться до уваги, що людину, яка далека від ринку нерухомості дуже легко обдурити. Така людина, наслухавшись «доброзичливців», намагається зробити все сама, і в результаті, заощадивши на оплаті ріелтора якщо і набуває на увазі безпроблемну нерухомість, то не факт, що надалі проблеми не виникнуть. У результаті вирішення таких проблем витрати можуть бути значно більшими, ніж оплата ріелторських послуг. І мені не раз у своїй практиці доводилося виручати з біди «зекономівших».

ля осягнення основ ріелторської діяльності та набуття відповідних навичок, я з 1998 по 2001 рік працював спеціалістом, провідним спеціалістом, експертом з нерухомості у ТОВ «Гранд Універсал Ко» (168 БК УБ «Десятинна»).

У той самий період були налагоджені взаємини як із органами нотаріату, і БТІ, органами місцевого самоврядування (зокрема і опікунськими радами).

Отримані знання та досвід, а також наявність певної бази об'єктів та клієнтів призвели до ухвалення рішення розпочати роботу «на себе», тому з 2001 року розпочав роботу консультантом та провідним спеціалістом у Ріелторському Бюро Л.Ю. Акінфієвої, а з 2005 року, після реєстрації фізособи-підприємця та створення на основі Ріелторського бюро Л.Ю. Акінфієвої - Ріелторського бюро АФА (РБ АФА), як Простого товариства, став займатися підприємницькою діяльністю, надаючи на ринку нерухомості ріелторські та правові послуги.

Для систематизації знань, отриманих самостійно, а також з метою надання клієнтам якісніших послуг проходив з 2004 по 2010 рік навчання в Університеті економіки та права «Крок», де 2009 року отримав диплом бакалавра права, а 2010 року — диплом спеціаліста з присвоєнням кваліфікації. юрист (обидва дипломи з відзнакою).

У 2012 року отримав сертифікат Фонду держмайна України, який підтверджує кваліфікацію, необхідну для проведення операцій з об'єктами нерухомості на території України, пройшовши навчання у Київському навчальному центрі за програмою «Основи ріелторської діяльності».

З 2006 року член Київського міського відділення Асоціації спеціалістів з нерухомості України «АСН(р)У». Нагороджений почесною грамотою за внесок у розвиток ринку нерухомості в Україні.