Переклад/Translate  
  •   Акінфієва Людмила Юріївна
  • Голова РБ АФА
  • Skype: rb-afa
  •   +380 (44) 530-27-16
  •   (050) 380-31-89
  •   afagroup@gmail.com

Акінфієва Людмила Юріївна – голова РБ АФА, увійшла до ріелторської діяльності, будучи кандидатом фізмат наук, професором, Лауреатом Державної премії України в галузі науки та техніки.

Про себе

Початок ріелторської діяльності (паралельно з роботою на посаді професора у Київському політехнічному інституті) був пов'язаний з форс-мажорними обставинами у 90-ті роки як в Україні, так і в моїй сім'ї, з необхідністю не тільки просто виживати, а й забезпечувати надійну платформу становлення дітей у житті та суспільстві, щоб вони змогли стати освіченими та успішними.

Приводом же стали шахрайські схеми тодішніх «ріелторів», запрошених через існуючі в той період Агентства для продажу моєї власної квартири в самому центрі нашої столиці.

Саме в цей період часу мені довелося зіткнутися з відсутністю правил, законів, етики, з відсутністю чітко прописаних у рамках законодавства України договорів і т.д., а головне – відсутністю стійкого цивілізованого співтовариства фахівців з ринку сфери послуг у нерухомості, що бурхливо розширюється.

Мені довелося вникнути (насамперед щоб ліквідувати шахрайство щодо моєї власної нерухомості) у цю сферу діяльності: я почала працювати з агентствами, у співпраці спочатку з біржею ДЖІ-АЙ-ПІ, потім з Українською біржею «Десятина»; пройшла навчання в Українській комерційній школі при Фонді держмайна України, здобувши кваліфікацію «експерта з питань оцінки нерухомості та майна».

З 2001 року, зареєструвавшись як фізична особа – підприємець, організувала та очолила власне ріелторське бюро «Ріелторське бюро Л.Ю. та становлення в Україні, будучи твердо впевненою в тому, що найціннішим бізнес-активом є його репутація, яка багато років будовується ріелторською діяльністю на основі принципів порядності, професіоналізму, співпраці та сумлінної конкуренції з іншими учасниками ринку нерухомості.

У червні 2005 р. на основі «Ріелторського бюро Л.Ю.Акінфієвої» було створено «Ріелторське бюро АФА» шляхом підписання Договору про спільну фінансово-господарську діяльність у формі простого товариства.