Переклад/Translate  
  Ріелтор: Філончук Кирило Ігорович
  (067) 693-39-64, (050) 385-40-43, (093) 949-45-95
Skype: kir.realtor
Viber / WhatsApp / Telegram: (067) 693-39-64

Голосіївський р-н,
вул. Антоновича 103

- Сучасний охороняємий житловий комплекс
-  Евроремонт у класичному стилі

Загальна площа 118 м²

Продаж трикімнатної квартири у клубному будинку по вул. Антоновича 103, на розі Голосіївського (Центр) та Печерського районів м. Києва. Ст.М. «Палац Україна».

Квартира двостороння площею 118/63/16 кв.м. із висотою стелі 3 метра, розташована на 7/13 поверхового сучасного будинку з утепленим вентильованим фасадом 2012 року побудови.

Квартира складається з двох спален, зали, хола, кухні-столової, окремої гардеробної, двох санвузлів. Вздовж кухні та зали йде засклена утеплена тераса площею майже 9 кв.м., яка орієнтована у зелений двір, та з неї проглядаються стрілчаті башти та шпилі Миколаївського костелу.

В квартирі виконано євроремонт в сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Встановлені кондиціонери. На підлозі ламінат та керамічна плитка. Система теплої підлоги. На стелі дизайнерські люстри.

Хол просторий 23 кв.м. із вбудованою дзеркальною шафою-купе, ростовим дзеркалом в дизайнерському обрамленні із підсвітленням, комод для речей.

В залі 25 кв.м. з кутовим диваном, інстальований телевізор. Натяжна стеля.

Із зали через арку вхід до кухні-столової площею 16 кв.м. з обідньою зоною.

Кухня обладнана робочою стінкою із вбудованою варильною поверхнею, духовою шафою. Вбудована витяжка, посудомийна машина. Навісні полиці для посуду та інших речей з дзеркальним фасадом з орнаментом. Двокамерний холодильник. Тепла підлога.

В обідній зоні - обідній стіл та 4 стільця.
Із зали та кухні є вихід на терасу.

В спальні площею 18 кв.м., вікна якої виходять у двір – двоспальне ліжко, чотиристворна дзеркальна шафа, приліжкові тумби, комод, інстальований телевізор.

В іншій, площєю 19 кв.м., з вікнами на вулицю - двоспальне ліжко.

Окрема простора гардеробна кімната площею 3 кв.м. із вбудованою системою зберігання речей та інстальованим дзеркалом.

У санвузлі площею 8 кв.м. ванна, унітаз, умивальник з тумбами та дзеркалом. Тепла підлога.

Інший площею 3 кв.м. обладнаний унітазом, умивальником з тумбами та дзеркалом. Встановлені пральна машина та бойлер.

В будинку два ліфта. Закрите парадне з гостьовою зоною. Консьєрж.

Закритий двір з місцями для гостьової парковки також є капітальний закритий паркінг.

В будинку розташований дитячий центр творчого простору «NewtonKids» - яслі, садок, школа. Під будинком обладнено бомбосховище.

Розвинена інфраструктура. Поруч Палац Україна, поліклініка, Миколаївський костел, паркова зона.

Станція метро в пішій доступності.

Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва Фотографія з реклами - продаж 3-кімнатної квартири по вул. Антоновича 103 в Голосіївському р-ні у центрі Києва

Мапа розташування будинку